Údržba vody

Strávte viac času oddychom s pokojom a vedomím, že voda vo vašej vírivke je čistá, svieža a pripravená na to, aby ste si ju užili. HotSpring ponúka tri ľahko použiteľné systémy starostlivosti o vodu, z ktorých si môžete vybrať ako aj kompletný rad prispôsobených produktov starostlivosti o vodu, ktoré spĺňajú všetky vaše potreby.

FRESHWATER® SALT SYSTEM

Tento ľahko použiteľný systém slanej vody, ktorý je k dispozícii na všetkých vírivkách Highlife® a Limelight® Collection, eliminuje starosti s udržiavaním vody vo vírivke čistej, priezračnej a dezinfikovanej až na celý rok. Len s trochou soli vo vode vo vírivke systém automaticky generuje chlór, takže strávite menej času meraním a pridávaním chemikálií. Tento jedinečný systém uľahčuje vlastníctvo vírivky ako kedykoľvek predtým tým, že odstraňuje dohady a problémy s údržbou vody.

FRESHWATER® OZONE SYSTEM

Udržujte svoju vodu čistú a priezračnú a zároveň znížte potrebu chlóru. Tento systém kombinuje čistiacu silu vysokovýkonného generátora ozónu FreshWater® III s bezchlórovým oxidátorom MPS a iónmi striebra na ochranu pred kontaminantmi.

FROG™ IN-LINE DEZINFEKČNÝ SYSTÉM

Systém FROG™ je založený na bróme a je navrhnutý tak, aby efektívne fungoval v teplej vode. Systém je integrovaný do plášťa vírivky, kde funguje nepretržite. Tento systém je schválený na použitie v nasledujúcich krajinách: Rakúsko, Dánsko, Francúzsko, Nemecko, Írsko, Taliansko, Nórsko, Portugalsko, Švédsko, Veľká Británia.

PRODUKTY na údržbu a výmenu

Váš predajca HotSpring vám môže poskytnúť originálne produkty na údržbu a výmenu HotSpring, ktoré vám pomôžu vyťažiť maximum z vašej vírivky – vrátane náhradných filtrov a inovácií, ako sú predfiltre Vanishing Act™ a Clean Screen™.