Produkty starostlivosti o vírivku

Produkty starostlivosti o vírivku značky FreshWater® boli vyvinuté a schválené na použitie s vašou vírivkou. Udržujte svoju vírivku v najlepšom stave a maximalizujte svoj zážitok z Hot Spring.

Spustenie a doplnenie

SPA CARE STARTER KIT

Dajte svojmu spa správny štart. Táto súprava obsahuje koncentrované chlorinačné granule, MPS (monopersulfát) oxidant, pH zvyšovač/alkalinitu zvyšovač, pH znižovač/alkalinitu znižovač, okamžitý čistič filtrov, 5-cestné testovacie prúžky a príručku pre údržbu a riešenie problémov so spa vodou.

CLEAN SCREEN® PRE-FILTER

Udržujte svoju vodu čo najčistejšiu pri každom naplnení spa. Pripojte Clean Screen k záhradnej hadici, aby ste filtrovali organické nečistoty, taníny a kovy, ako sú meď, mangán a železo, aby sa nedostali do vášho spa. Tento produkt sa odporúča používať s FreshWater® Salt System.

VANISHING ACT® CALCIUM REMOVER

Zmäkčite tvrdú vodu bez chemických prísad. Mäkká voda zanecháva vašu pokožku hodvábne jemnejšiu a zároveň pomáha chrániť komponenty vášho spa pred škodlivými účinkami tvrdej vody. Pre oblasti s extrémne tvrdou vodou (150 ppm až 300 ppm) použite FreshWater Vanishing Act XL. Toto je obzvlášť dôležité pri používaní FreshWater Salt System.

Testovanie vody

5-WAY TEST STRIPS

Rýchlo otestujte a monitorujte hladiny voľného chlóru, celkového brómu, pH, alkalinity a celkovej tvrdosti vody vo vašom spa pomocou týchto ľahko použiteľných testovacích prúžkov.

MPS TEST STRIPS

Použite tieto testovacie prúžky na monitorovanie hladín MPS, pH a alkalinity vášho spa pri používaní MPS bezchlorového oxidantu.

SALT TEST STRIPS

Testujú hladiny chloridu sodného. Pre použitie s FreshWater® Salt System.

PHOSPHATE TEST STRIPS

Testujte hladiny fosfátov vo vode vášho spa od 0 do 2500 ppb. Tento produkt sa odporúča používať s FreshWater Salt System.

Dezinfekcia a vyváženie

KONCENTROVANÉ CHLORINAČNÉ GRANULE

Tento účinný dezinfekčný prostriedok je populárny, pretože je úplne rozpustný, stabilný na polici a takmer neutrálneho pH.

MINERÁLNY SPA SANITIZER

Kontinuálny čistič so striebornými iónmi ďalej znižuje potrebu chlóru tým, že inhibuje rast baktérií. Strieborné ióny sa do vody uvoľňujú automaticky, takže nehrozí riziko nedostatočného alebo nadmerného dávkovania. Jednoducho vymeňte kartušu každé štyri mesiace. Tento produkt sa odporúča používať s naším FreshWater Salt System.

PH/ALKALINITY UP & PH/ALKALINITY DOWN

Je dôležité udržiavať pH v rozmedzí 7,2 až 7,8 vo vašom spa. pH zvyšovač zabraňuje kolísaniu pH a poškodeniu povrchu spa a tvaroviek z nízkej celkovej alkalinity. Príliš vysoké pH môže spôsobiť zakalenie alebo zafarbenie vody.

MPS BEZCHLOROVÝ OXIDANT

Táto rýchlo pôsobiaca formula osviežuje a rozjasňuje vodu vo vašom spa. Pri použití s FreshWater Mineral Spa Sanitizer, MPS bezchlorový oxidant pomáha aktivovať strieborné ióny, aby mohli rýchlejšie a efektívnejšie pôsobiť. Navyše, je neutrálneho pH, takže nemení chemické zloženie vody.

Čistenie a údržba

OCHRANA PROTI ŠKVRNÁM A VODNÉMU KAMEŇU

Zabraňuje usadzovaniu vápnika na povrchu spa a kontroluje tvorbu minerálnych škvŕn a vodného kameňa.

ODSTRAŇOVAČ PENY

Odstraňuje penu spôsobenú mydlami, olejmi a inými nečistotami, ktoré sa prirodzene dostávajú do víriviek počas používania.

OCHRANA KRYTU

Čistí, ošetruje a chráni váš kryt spa.

ČISTIČ FILTROV

Udržujte svoje štandardné alebo Tri-X® filtre v najlepšom stave, aby ste maximalizovali prietok vody a udržiavali vaše spa v efektívnom chode.

OKAMŽITÝ ČISTIČ FILTROV

Predĺžte životnosť svojho filtra pomocou tejto okamžitej, sprejovej formuly bez nutnosti namáčania.