ZDVIŽNÉ ZARIADENIA KRYTOV K VÍRIVKÁM HotSpring®

Naše exkluzívne zdvižné zariadenia krytu umožňujú rýchly a jednoduchý prístup do vašej vírivky – vďaka čomu ju budete radšej a viac používať, navyše udržia kryt vírivky nad zemou, vďaka čomu vydrží dlhšie.

COVERCRADLE™

Vstup do vírivky je jednoduchý so zdvižným systémom CoverCradleTM. Vďaka duálnym pneumatickým plynovým vzperám a mimoriadne hladkému posunu tento systém otvárania krytu presne sedí na vašej vírivke a zaberá málo miesta.
Vyžaduje voľný priestor 61 cm.

COVERCRADLE™ II

Druhá generácia tohto inovatívneho zdvižného systému, CoverCradleTM II, obsahuje jedinú pneumatickú plynovú vzperu, vďaka ktorej sa kryty dajú ľahko zdvihnúť s minimálnou manuálnou námahou. Vyžaduje voľný priestor 61 cm.

UPRITE™

Ideálne pre aplikácie s obmedzeným priestorom, ako sú terasy a altánky. UpRiteTM umožňuje, aby sa kryt zložil dozadu tesne nad hornú časť vírivky, aby sa maximalizoval priestor a zároveň vytvorila pohodlnú bariéru ochrany súkromia. Vyžaduje voľný priestor 18 cm.

LIFT 'N GLIDE™

Jednoduché sa spája s hospodárnosťou vďaka zdvižnému zariadeniu krytu Lift N‘ GlideTM, ktorý využíva kĺzanie, aby vám pomohol ľahko zložiť kryt vírivky, pred vstupom do nej.
Vyžaduje voľný priestor 36 cm.