KRYTY K VÍRIVKÁM HotSpring®

Naše termokryty sú vyrobené tak, aby vírivka mala čo najmenšie enrgetické straty. Kryt vašej vírivky je kritickou súčasťou systému Energy Smart™ a kľúčom k dosiahnutiu energetickej úspornosti, ktorá odlišuje HotSpring® od ostatných značiek. Keď príde čas na jej výmenu, trvajte na originálnom náhradnom kryte HotSpring.  
V prípade záujmu o výmenu krytu Vám odporúčame zakúpiť  si originálny termokryt značky HotSpring.

NÁHRADNÉ KRYTY NA VÍRIVKY kolekcie HIGHLIFE®

Tieto kryty sú prispôsobené pre vírivky Highlife Series.
Dostupné farby: čokoláda a bridlica.

(Farby sa môžu na rôznych zariadeniach zobrazovať odlišne – overte si farby u miestneho predajcu HotSpring)

Highlife® kryt k vírivke, farba čokolády

Highlife® kryt k vírivke, farba bridlice

NÁHRADNÉ KRYTY NA VÍRIVKY kolekcie LIMELIGHT ®

Tieto kryty sú prispôsobené pre vírivky Limelight Series.
Dostupné farby: karamel, gaštan a bridlica.

(Farby sa môžu na rôznych zariadeniach zobrazovať odlišne – overte si farby u miestneho predajcu HotSpring)

Limelight® kryt k vírivke, farba karamelu

Limelight ® kryt k vírivke, farba gaštanu

Limelight ® kryt k vírivke, farba bridlice

NÁHRADNÉ KRYTY NA VÍRIVKY kolekcie HOT SPOT®

Tieto vinylové poťahy majú klasický ľanový vzhľad a textúru.
Dostupné farby: muškátový oriešok a kameň.

(Farby sa môžu na rôznych zariadeniach zobrazovať odlišne – overte si farby u miestneho predajcu HotSpring)

Hot Spot® kryt k vírivke, farba oriešku

Hot Spot® kryt k vírivke, farba kameňa

ENERGETICKÁ ÚSPORA

HotSpring Spas je lídrom vo výrobe vysoko energeticky účinných víriviek a termokrytov víriviek. Naše pevné vinylové poťahy na vírivku zachytia teplo vďaka penovým jadrám s vysokou hustotou 24 kg/m³ a 32 kg/m³, ktoré zvyšujú R-faktor krytu pre dodatočnú energetickú účinnosť. Náš kryt na vírivku vám ušetrí peniaze na účte za energiu tým, že udrží teplo. S tesným uzáverom ušetríte aj peniaze na účte za vodu, pretože sa menej vody stráca odparovaním.

DOKONALÁ KONŠTRUKCIA

Na mieru vyrobené penové jadro sa od stredu k okrajom krytu stenšuje, aby umožnilo odtekanie vody od stredu vírivky smerom k jej okraju. Jadro je potiahnuté vinylom, ktoré má námornícku kvalitu. Polyesterové vlákno je ošetrené tak, aby odolalo nepriazni počasia, chemikáliám a intenzívnemu slnečnému žiareniu. Poly-ply lamitán, ktorý je obsiahnutý vo vinyle, chráni jadro krytu bazéna pred možným účinkom chemikálií a chladu. Takisto vinylové „chlopne“ chránia nylonový zips a úchyty a zaručujú tak dlhodobú použiteľnosť.

ODOLNÝ DIZAJN

Kryty vírivky HotSpring sú vybavené exkluzívnymi, robustnými konzolami pre silnú podporu a jednoduchú inštaláciu našich exkluzívnych zdvižných systémov. Každý kryt je vyrobený z dvojmo prešívaného vinylu pre odolný pánt a extra silné polstrované rukoväte pre dlhotrvajúci výkon. V každom kryte vírivky je vystužených 24 vnútorných napínacích bodov, vrátane hliníkovej výstuže pre maximálnu pevnosť a minimálnu hmotnosť.

Zdvižné zariadenie krytu vírivky predlžuje jej životnosť. Bez zdvižného zar. sa manipulácia s krytom stáva pracnou záležitosťou a kryt sa môže poškodiť, keď ho x-krát umiestnite na zem, betón alebo terasu. Najmä pri väčšej vírivke môže byť otvorenie a výmena krytu vírivky bez zdvižného zar. krytu vírivky úlohou dvoch osôb.
Pomocou zdvižného zar. krytu si môžete ľahúčko vírivku otvoriť a aj zavrieť.

Zdvižné zar. krytu bezpečnejšie uzavrie kryt vašej vírivky a viac ho bude chrániť aj pred silným vetrom. So zdvižným zar. krytu HotSpring budete s ľakosťou používať vírivku.
Termokryt vírivky taktiež chráni vodu vo vírivke pred nečistotami.

BEZPEČNOSŤ ZARUČENÁ

Vystužené, nastaviteľné remene pomáhajú bezpečne zaistiť kryt vírivky a obsahujú detský bezpečnostný zámok, ktorý sa dá zamknúť na kľúč. Každý kryt má certifikát UL v súlade s bezpečnostnými štandardmi ASTM.