OSTATNÉ DOPLNKY HotSpring®

Posuňte relax o krok ďalej s doplnkami pre vírivky HotSpring®.
S doplnkami si môžete svoju vírivku vylepšiť a užívať relax v pohodlí vášho domova.

Vytvorte si pokojné miesto, kam môžete uniknúť bez toho, aby ste opustili váš dvor, pomocou týchto vynikajúcich doplnkov k vírivým bazénom.

SLNEČNÍK K VÍRIVKE

Vyrobený z hliníka (povrchovo upravený práškovaním a pozinkom je odolný voči hrdzi. Otočný o 360°, pripravený pre použitie nad vašou vírivkou alebo záhradným nábytkom. Základný podstavec sa zasunie pre stabilitu pod vírivku a klenba s priemerom 9’9” je dostupná v krémovej alebo námornickej modrej.

Kúpeľný vankúš

Oprite sa, relaxujte a zároveň si v maximálnom pohodlí užívajte voľný čas s vankúšom do vírivky. Započúvajte sa do svojho obľúbeného zoznamu skladieb, podcastu alebo audioknihy. Aj týmto doplnkom vám HotSpring opäť prináša perfektné vylepšenie, ako si môcť plne prispôsobiť svoj zážitok z kúpeľa.

STOJANOVÝ VEŠIAK

Majte svoj uterák na dosah vďaka tomuto ľahko zostaviteľnému stojanovému vešiaku na uteráky. Je vyrobený z povrchovo práškovaného hliníka s bronzovým povrchom. Štýlový a pohodlný doplnok do vašej záhrady.

BOČNÉ MADLO

Toto madlo je možné otočiť dnu aj von pre použitie vo vírivke aj mimo nej. LED svetielko, napojené na batériu, sa nachádza na interiérovej krivke držadla a základná doska sa bezpečne zasúva pod vírivku.