Aplikácia Virtual View™ AR

Zvizualizujte si domáce kúpele vo vašom priestore

VIRTUAL VIEW™ AR

Táto bezplatná aplikácia vám dáva silu rozšírenej reality na dosah ruky. Nakupujte a porovnávajte modely virtuálne, v akejkoľvek farebnej kombinácii, a uvidíte, ako vyzerajú vo vašom priestore. Virtual View AR odstraňuje dohady pri výbere vašej perfektnej vírivky.

Stiahnite si aplikáciu ešte dnes.

Prehľadávať modely kúpeľov

Nájdite si svoje obľúbené vírivky s funkciami, dizajnom a veľkosťou, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám. Vyberte si z množstva štýlových a farebných kombinácií a uvidíte, ako každá dokáže zmeniť váš priestor. Potom uložte svoje najlepšie voľby do zoznamu obľúbených.

Pozrite sa, ako vyzerajú

Jednoducho nasmerujte fotoaparát svojho zariadenia tam, kde chcete vírivku. Dotykom prsta sa na obrazovke objaví trojrozmerný obraz modelu vírivky, ktorý si vyberiete. Prejdite sa a pozrite sa dovnútra. Otáčajte a upravujte jeho polohu, kým nenájdete miesto, ktoré je práve pre vašu novú vírivku Hot Spring.

Priveďte to k životu

Vytvorenie dokonalého útočiska na dvore je jednoduché, zábavné a pohodlné s aplikáciou Hot Spring Spas Virtual View AR. Keď si zúžite výber, môžete sa spojiť s miestnym predajcom Hot Spring Spas a podeliť sa o svoje obľúbené. Váš predajca vám pomôže premeniť váš výber virtuálnych kúpeľov na realitu, aby ste si mohli začať užívať svoju novú každodennú wellness rutinu.