PREČO VÍRIVKY HotSpring®

Naše Vírivky poskytujú účinnú kombináciu masáže a horúcej vody. naším cieľom je neustále  vyvíjať a zdokonaľovať technológiu masáže, používať inovatívne systémy starostlivosti o vodu udržiavajúce ju horúcu pri veľmi nízkych prevádzkových nákladoch a príslušenstvo, ktoré zjednoduší a uľahčí obsluhu vírivky. V neposlednom rade sa môžete spoľahnúť na naše dlhoročné skúseností a oceňovaný zákaznícky servis.

Pozrite sa do továrne HotSpring®

Už Vás niekedy zaujímalo ako sa vírivka HotSpring® vyrába? Nájdite odpovede na Vaše otázky vo videu zo závodu v meste Vista, Kalifornia, kde sa vyrába možno práve vaša vírivka z Highlife® Collection.

VÝHODY MASÁŽNYCH TRYSIEK HotSpring®

UPOKOJUJÚCA MASÁŽ

Naše vírivky sú nadizajnované tak, aby zabezpečili tú najlepšiu masáž. Naše patentované inovatívne trysky sú navrhnuté pre jednotlivé skupiny svalov a ponúkajú silný prúd vody, ktorého výkon si viete nastaviť podľa Vášho gusta. Energetický systém SmartJet® zabezpečí, že spotrebujete len toľko energie koľko práve potrebujete.

EXKLUZÍVNA MOTO-MASSAGE DX

The Moto-Massage DX prinieslo revolúciu vo vodoliečbe. Tento unikátny pohyblivý prúd prináša dva silné prúdy teplej vody, ktoré premasírujú celý Váš chrbát. Táto jedinečná masáž chrbta je k dispozícii iba od HotSpring® a je súčasťou vybraných modelov.

Široký výber TRYSIEK HotSpring®

Naše inovatívne, patentované trysky sú navrhnuté tak, aby sa zamerali na špecifické svalové skupiny a poskytli vám ten najlepší masážny zážitok pri každom použití vírivky. Každá tryska dodáva silné, upokojujúce prúdy vody s tlakom, ktorý si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv.

SOOTHINGSTREAM® JET

Výkonná tryska s jedinečným prúdom obsahujúcim dvanásť portov, ktoré rozptýlia silný, široký prúd vody, ktorý jemne uvoľňuje napätie v ramenách a hornej časti chrbta.

JETSTREAM® JET

Jedna z našich najsilnejších HotSpring® trysiek, Jetstream vytvára prúd vody dostatočne silný, aby poskytol ukľudňujúcu úľavu bolestivým nohám a uvoľnil napätie v chrbte.

ROTARY HYDROMASSAGE JET

Tieto rotujúce trysky vytvárajú silný prúd pohybujúcej sa vody a poskytujú hlbokú masáž ako prsty profesionálnej masérky, ktorá zmierňuje napätie v cielených oblastiach.

SYSTÉMY PRE PRIEZRAČNÚ VODU VO VÍRIVKÁCH HotSpring®

Krištáľovo čistá voda

Krištáľovo čistá voda je ústrednou témou veľkého zážitku z vírivky.
Systémy starostlivosti o vodu a filtračné systémy poskytujú exkluzívne funkcie, ktoré pomáhajú majiteľom vírivky využívať šumivú čistú vodu s čo najmenším úsilím.

FRESHWATER ™ SALT SYSTEM

Tento ľahko použiteľný systém udržiava kryštáľovo čistú vodu počas celého roka.
S malým množstvom soli vo vode systém automaticky generuje čistý chlór a udržuje vodu bez nepriaznivého chemického zápachu, podráždenia očí a nepríjemnej alergickej reakcie kože.
Vynikajúce pre alergikov a deti

100% FILTRÁCIA, KERAMICKÉ FILTRE TRI-X®

To majú len vírivky HotSpring®. Top modely Highlife® Collection filtrujú 100% vody 100% času, dokonca aj keď sú zapnuté trysky. S jedinečnými keramickými filtrami Tri-X si môžete
vychutnať čistejšiu vodu s menšou údržbou bez ich výmeny vyše 5 rokov.

ENERGETICKÉ VÝHODY VÍRIVIEK HotSpring®

Špičková Energetická ÚSPORA

Naším cieľom je vyvíjať energeticky úsporné vírivky. Vytvorili sme kompletný Systém Energy Smart®, ktorý znižuje spotrebu energie, aby ste ušetrili peniaze. Môžete si byť istí, že vaša vírivka HotSpring® bude horúca a pripravená pre vás, bez nákladných účtov za energiu.
energy-01

SUPER ENERGY EFFICIENT

Luxusné Vírivky Highlife® Collection od výrobcu americkej značky HotSpring® sú považované za vysoko energeticky efektívne vďaka pokročilým funkciám System Energy Smart®, ktoré nikde inde nenájdete.
energy-02

Silent Flo®

Vírivky Highlife® a Limelight® Collection sú vybavené obehovým čerpadlom SilentFlo 5000®, ktoré ticho a nepretržite cirkuluje vodu vo vírivke s použitím menej energie ako 38-wattová žiarovka.
energy-03

Fibercor®

Vírivky Limelight® Collection a Hot Spot® od svetových výrobcov značky HotSpring® sú vybavené izoláciou FiberCor, ktorá plne izoluje telo vírivky na hustotu 4x väčšiu ako klasická izolačná pena.