Skvelý zážitok z vírivky HotSpring® začína priezračnou vodou, ktorá skvele vyzerá a vonia

FreshWater® Salt System od HotSpring®

Tento systém slanej vody, ktorý je možné dokúpiť do všetkých víriviek Highlife® Collection a Limelight® Collection, predstavuje jednoduchý spôsob, ako udržať vodu vo vírivke čistú, priezračnú a dezinfikovanú až po celý rok. Len s trochou soli vo vašej vode systém vytvára chlór automaticky, takže strávite menej času meraním a pridávaním chemikálií. Tento jedinečný systém vám pomôže stráviť menej času údržbou vírivky a viac času jej užívaním.

Prirodzenejšia voda bez svrbiacej, suchej pokožky alebo očí.
Menej pridaných chemikálií a žiadne ostré pachy.
Jednoduchá starostlivosť o vodu znamená viac času na užívanie si kúpeľov.
Šetrite vodu znížením počtu vypúšťaní a dopĺňaní bazéna až na jeden krát ročne.

Najdôležitejšou starostlivosťou o výrivku je starostlivosť o vodu, avšak náš FreshWater Salt System vás výrazne odbremení od údržby vody. Exkluzívny FreshWater Salt System je voliteľná možnosť pre všetky modely víriviek Highlife ® Collection a Limelight ® Collection .

Pozrite si nasledujúce video a zistite, ako vám systém FreshWater Salt umožní tráviť viac času relaxovaním vo vašej vírivke…

Ako to funguje

Jedinečná, patentovaná technológia robí z FreshWater Salt systému  významnú zmenu v starostlivosti o vodu vo vírivke. Titánová kartuša vytvára chlór zo soli na dezinfekciu vody vo vírivke. Pomocou ovládacieho panela nastavte úroveň systému potrebnú na čistenie vody podľa vašich potrieb.

Ovládací panel vás vyzve, aby ste skontrolovali vodu pomocou testovacieho prúžku každých 10 dní a keď je potrebné aj upravili stupeň generovania chlóru. Tiež signalizuje, kedy systém potrebuje pozornosť, a dáva vám pokyny, aké kroky máte podniknúť. Je to také jednoduché. Jednorazová kazeta nepotrebuje žiadnu údržbu a vydrží až štyri mesiace. Len s tromi výmenami náplne zostane voda čistá a dezinfikovaná až po jeden celý rok, čím získate najlepšiu možnú kvalitu vody vo vírivke.*

S menším počtom prísad a menším množstvom chemikálií zostane voda vo vírivke dlhšie čistejšia. Voda vo vírivke vydrží až 12 mesiacov, kým ju treba vypustiť a doplniť.* Soľný systém FreshWater šetrí čas na údržbu a šetrí vodu.

Jednorazová titánová kartuša, ukrytá vo vírivke, sa dá jednoducho vymeniť za pár sekúnd bez použitia náradia.

Jedno 3 balenie titánových kartuší FreshWater Salt System vám poskytne až 1 ročnú starostlivosť o vodu.*

*Životnosť vody vo vírivke ovplyvňuje mnoho faktorov, ako napríklad zaťaženie kúpajúcich sa a chemické zloženie vody. Keď sú tieto faktory zohľadnené a bazén je správne udržiavaný, systém FreshWater Salt udrží vodu čistú a priezračnú až po celý jeden rok.