HIGHLIFE® COLLECTION

ÚPLNE NOVÁ KOLEKCIA HIGHLIFE ® 2023

Naša najlepšia kolekcia víriviek je teraz ešte lepšia.

Charakteristické rysy kolekcie Highlife HotSpring®

Výnimočne navrhnuté. Veľkoryso vybavené.

Kolekcia Highlife zvyšuje latku toho, čím vírivka môže byť.
Tieto vírivky, prepracované od základov ukazujú cestu vďaka exkluzívnym inováciam, ktoré prinášajú legendárnu masáž, jednoduchú starostlivosť o vodu a vynikajúcu energetickú účinnosť.

SÚ NEOBYČAJNE KRÁSNE

Odvážne, no zároveň elegantné. Je svieža, no zároveň nadčasová. Pôvabná a ešte výkonnejšia. Kolekcia Highlife® nanovo definuje vzhľad vírivky. Elegantne tvarované rohy zvýrazňujú elegantné svetlá, ktoré vás priťahnu bližšie. Obloženie z nehrdzavejúcej nerezovej ocele a brúseného kovu pridáva na vznešenosti a dokonalosti. Čisté línie, odolné materiály spolu harmonicky vytvárajú jedinečný vzhľad, ktorý inšpiruje a pretrvá.

 

Čítaj viac

Galéria kolekcie Highlife HotSpring®

Kolekcia Highlife® predstavuje to najnovšie a najlepšie, čo HotSpring Spas ponúka pre dosiahnutie vašeho plného potenciálu.

Hot Spring® poskytuje absolútne najlepší zážitok z vlastníctva vírivky™ už 45 rokov.

Úplne nová kolekcia Highlife je navrhnutá pre tých, ktorí očakávajú to najlepšie, plní tento sľub viac ako kedykoľvek predtým. S kolekciou Highlife od Hot Spring Spas je každý deň šancou začať odznova, inšpiruje vás k tomu, aby ste robili viac, zažili viac a žili viac.

 

Uvolnite svoje najlepšie ja.

 

 

Čítaj viac

Modely kolekcie Highlife 2023 od HotSpring®

Hydromasážne vírivky Hotspring Highlife s tichou prevádzkou a bezkonkurenčnými tryskami Moto-Massage®DX Jet. 100% filtrácia vody, FreshWater ® Salt System a úsporný EnergySmart režim. Bezdrôtové diaľkové ovládanie. Vysoko odolné vonkajším vplyvom a počasiu, dlhá životnosť, nehrdzavie a nehnije.

VYBERTE SI MODEL, KTORÝ SA VÁM NAJVIAC PÁČI

Americké luxusné vírivky Hotspring s priemernou mesačnou spotrebou energie len 20 €. Vírivka s lepšou masážou, čistejšou vodou a nižšími nákladmi.

Sme autorizovaný dealer

3D prehliadka