BLUETOOTH DOPLNKY VÍRIVIEK HotSpring®

Či už sledujete televíziu, streamujete hudbu alebo počúvate svoj zoznam skladieb, podcast alebo audioknihu, HotSpring® vám ponúka perfektné možnosti počúvania, aby ste si mohli plne vychutnať zážitok z kúpania a masáže.

BEZDRÔTOVÝ HUDOBNÝ SYSTÉM DO VÍRIVIEK HotSpring®

Použitá bluetooth technológia

Existuje veľa spôsobov, ako si vychutnať audio zábavu s vírivkou HotSpring®.
Keď sa rozhodnete pre vírivku s bezdrôtovým audiosystémom s Bluetooth® vďaka ktorému sa môžete pripojiť k vášmu existujúcemu systému domácej zábavy a ďalším zariadeniam.
Pridajte aj subwoofer a možno už nikdy neopustíte vodu.

Každá vírivka HotSpring® je navrhnutá tak, aby zlepšila váš zážitok zo zábavy.
Tiché obehové čerpadlá zaisťujú, že vaše počúvanie nebude nikdy rušené hučiacimi strojmi a ergonomické sedadlá vám umožnia relaxovať v úplnom pohodlí a zároveň si užívať voľný čas. 

22” bezdrôtový HD MONITOR do VÍRIVIEK HotSpring®

Rozlíšenie obrazovky 1080P

Ak si chcete pri relaxácii vo vírivke alebo pri zábave na dvore vychutnať živé televízne vysielanie, streamovať video a ďalšie, pridajte si do vírivky 22-palcový HD bezdrôtový monitor do každého počasia. Náš monitor ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu s rozlíšením obrazovky 1080P, tvrdeným sklom a antireflexnou/antireflexnou vrstvou. S podporou HDMI sa pripája k vašim domácim zdrojom videa alebo streaming stick pre celý rad možností programovania. Súčasťou balenia je podstavec monitora, ktorý sa zasúva pod základňu vírivky pre jednoduchú montáž a inštaláciu, a ťažký vinylový kryt monitora (predáva sa samostatne) ponúka dodatočnú ochranu a je dodávaný v rôznych farbách, aby zodpovedal vášmu krytu vírivky.

Na najlepších modeloch je ovládací panel vašej vírivky špičková dotyková obrazovka, ktorú možno vybrať z doku a fungovať ako diaľkové ovládanie. Vodotesné diaľkové ovládanie má dosah 9 metrov a ovláda nielen vašu audio zábavu, ale aj vaše trysky, svetlá, teplotu a nastavenie čistiaceho cyklu, ako aj zámok teploty kúpeľa a časovače cyklov vykurovania a chladenia. Nastavenia hudby vám umožňujú prehrávať, pozastaviť, prepínať skladby, upravovať hlasitosť a vyberať rôzne vstupné zdroje vrátane médií, ktoré si môžete prezerať na HD monitore. Počas používania audio systému sa zobrazujú mená interpretov a názvy skladieb, aby bol váš zážitok z počúvania čo najpohodlnejší.

Pozri ďalšie systémy pre zábavu